Zadzwoń na konsultację: tel. 889 693 696

W naszym gabinecie pierwszym krokiem jest konsultacja z podologiem. Podczas takiej rozmowy specjalista przeprowadza szczegółowy wywiad. Celem konsultacji podologicznej jest przede wszystkim ocena stanu zdrowia stóp i paznokci. Nasz podolog przeprowadzi szczegółowy wywiad oraz profesjonalne badanie, aby dobrać prawidłowe leczenie.

Czas trwania konsultacji to bardzo indywidualna kwestia i zależy od indywidualnej sytuacji. Podolog będzie musiał się przyjrzeć dokładniej zmianom, jeśli stopy będą w dobrym stanie już na pierwszej konsultacji można wykonać prosty zabieg.

Kiedy warto się zgłosić na konsultacje do podologa?

W wielu przypadkach pacjent nie jest w stanie samodzielnie stwierdzić, jaki dokładnie problem go dotknął i jak bardzo jest zaawansowany. Czasem można pomylić np. brodawkę z odciskiem. Ponadto to, co wydaje się nam niewielkim odciskiem, może okazać się bardzo zaawansowaną zmianą.

Podolog jest w stanie profesjonalnie ocenić stan skóry i paznokci oraz zdecydować, czy pacjent wymaga zabiegów, czy też może wystarczy prostszy zabieg. Ponadto konsultacje doskonale sprawdzą się jako profilaktyka. Wprawne oko podologa może wówczas dostrzec to, czego my sami nie widzimy – pierwsze symptomy zmian skórnych, czy np. pękania pięt. Wówczas zaproponuje zabieg pielęgnacyjny i odpowiednie kosmetyki.

Konsultacja z podologiem to idealny czas na rozwianie wszelkich wątpliwości

Konsultacje z podologiem w naszym gabinecie to nie tylko wywiad z pacjentem, ale też czas, w którym pacjent może zadać specjaliście wszelkie pytania. Mogą dotyczyć zarówno proponowanych przez podologa zabiegów, jak i tematyki związanej ogólnie z pielęgnacją stóp i profilaktyką. Specjalista odpowie na pytania dotyczące tego, jak zadbać o skórę stóp, aby przez cały rok były miękkie i gładkie, wolne od odcisków, modzeli, wrastających paznokci, czy kurzajek. Zaleci nie tylko odpowiednie zabiegi podologiczne, ale też powie, jak powinna wyglądać domowa pielęgnacja stóp.

Zapraszamy na konsultacje z podologiem!

W naszym gabinecie podologicznym nie działamy pochopnie, diagnostyka to dla nas podstawa. Każdemu pacjentowi poświęcamy maksimum uwagi i każdego traktujemy indywidualnie. Tak szczegółowe konsultacje pozwalają na dobranie idealnego planu kuracji, odpowiadającego potrzebom pacjenta. Istotnym elementem całej terapii jest profilaktyka własna pacjenta w domu, dlatego podczas konsultacji nasz specjalista udzieli fachowej porady na temat pielęgnacji stóp oraz pomoże dobrać rodzaj środków kosmetycznych, aby Twoje stopy zachowały zdrowie jak najdłużej.

W naszej placówce konsultacje przeprowadzają specjaliści podolodzy. Warto zaznaczyć, że są to osoby z wykształceniem wyższym kierunkowym dzięki czemu nasi pacjenci są zawsze w najlepszych rękach.

Chcesz oddać się pod opiekę najlepszych specjalistów, wyróżniających się nie tylko odpowiednią wiedzą i wykształceniem, ale też doświadczeniem? Nasz gabinet to idealne miejsce! Zapraszamy, umów się na wizytę: 889 693 696